• Zadzwoń do nas:
  • 62 332 20 26; 62 781 12 16

Rada Rodziców

Przewodnicząca – Magdalena Słota
Zastępca przewodniczącej – Beata Dirbach
Skarbnik – Anna Bohm
Sekretarz Aleksandra Maciej

Członkowie Rady Rodziców:

1. Milena Kwiatek

2. Justyna Rybczyńska

3. Monika Wróbel

4. Milena Marczyk 

5.Alicja Miś

6. Biczysko Angelika

                                                                                                                                                                  

Grupowe Rady Rodziców:

Maczki:
1. Biczysko Angelika
2. Skiba Monika
3. Idzikowska Maria
4. Rogacz Anna                                                                                                                                                                      5. Rybczyńska Marlena                                                                                                                                                        6. Justyna Standziak

Tulipanki:
1. Milena Kwiatek
2. Marta Boryczka
3. Mariola Leśniarek
4. Katarzyna Piszczałka                                                                                                                                                        5. Natalia Fiołka

Konwalie:
1. Violetta Tomczak
2. Alicja Miś
3.Iza Nawrót

Bratki:
1. Milena Marczyk
2. Justyna Rybczyńska
3. Katarzyna Biziak

Stokrotki:
1. Aleksandra Maciej
2. Magdalena Słota                                                                                                                                                                3. Anna Bohm                                                                                                                                                                        4.Monika Ziomko                                                                                                                                                                 5. Marzena Stempniak                                                                                                                                                          6. Dorota Krulak                    

Różyczki: 
1. Emilia Blabuś                                                                                                                                                                       2. Beata Standziak                                                                                                                                                                 3. Małgorzata Biziak        

Fiołki:

 1.Monika Wróbel                                                                                                                                                                     2. Joanna Ferdynus                                                                                                                                                               3. Monika Skiba

Niezapominajki:

  1 Dariusz Lorenc                                                                                                                                                                    2. Marta Kozica                                                                                                                                                                      3.

 






Copyright © Przedszkole w Bralinie | Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Stronyw5minut.pl